সব পণ্য
কীওয়ার্ড [ green fiber laser ] ম্যাচ 175 পণ্য.
350W পালসড গ্রীন লেজার ইন্টিগ্রেটেড ওয়াটার কুলিং ন্যানোসেকেন্ড
| তরঙ্গদৈর্ঘ্য: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| নাড়ির প্রস্থ: | 1.5ns |
450W পালসড গ্রীন লেজার ইন্টিগ্রেটেড ওয়াটার কুলিং ন্যানোসেকেন্ড
| তরঙ্গদৈর্ঘ্য: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| নাড়ির প্রস্থ: | 1.5ns |
ন্যানোসেকেন্ড 100W পালসড গ্রীন লেজার ইন্টিগ্রেটেড ওয়াটার কুলিং
| তরঙ্গদৈর্ঘ্য: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| নাড়ির প্রস্থ: | 1.5ns |
জল শীতল সবুজ পিকো দ্বিতীয় লেজার 50-200W
| তরঙ্গদৈর্ঘ্য: | 532nm |
|---|---|
| গড় শক্তি: | 100W/200W/300W/500W |
| পালস শক্তি: | 10-100uj |
1280x1200mmx2000mm উচ্চ নির্ভুলতা তামা খাদ মুদ্রণ জন্য সবুজ 3D প্রিন্টার
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
উচ্চ তাপ পরিবাহিতা সবুজ 3 ডি প্রিন্টার এক্সএইচ সফটওয়্যার তাপ স্থানান্তর উপাদান জন্য
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
30μm সবুজ 3D প্রিন্টার Ag925 উপাদান সবুজ প্রযুক্তির সাথে বিকাশ
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
অ্যান্টিব্যাকটেরিয়াল গ্রিন থ্রিডি প্রিন্টার, ক্ষয় প্রতিরোধী লেয়ার এবং এক্সএইচ সফটওয়্যার সহ
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
30μm প্ল্যাটিনাম প্রিন্টিং উপাদান গ্রিন 3 ডি ক্রিয়েটর ডিভাইস আউ উপাদান বিকাশের জন্য
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
সবুজ লেজার ধাতু 3D প্রিন্টার 160x160x200mm XH-M160G SLM সিএনসি 3D প্রিন্টার ধাতু মেশিন
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


